Strijkviertel 52C – De Meern
De nieuwbouw bedrijfsunit aan het Strijkviertel 52C in De Meern is recent succesvol verkocht aan Optimaal Specialistische Schoonmaakdiensten O.S.S. B.V. Het pand is recent opgeleverd en maakt deel uit van een modern bedrijfsverzamelproject op een strategische locatie nabij de A12 en A2, met uitstekende bereikbaarheid richting Utrecht en de Randstad.
Optimaal Specialistische Schoonmaakdiensten O.S.S. B.V. heeft het object aangekocht voor eigen gebruik. Met deze aankoop beschikt de onderneming over een representatieve en functionele bedrijfsruimte die aansluit bij de verdere groei en professionalisering van haar activiteiten.
De combinatie van nieuwbouw, een praktische indeling en een gunstige ligging maakt dit pand uitermate geschikt voor uiteenlopende bedrijfsdoeleinden.
Comma Vastgoed trad in deze transactie op als adviseur van de verkoper en begeleidde het verkoopproces.