Instagram
Onder bod

Larixstraat 67 3812 ZJ Amersfoort

Omschrijving

Wonen in een stukje geschiedenis! In het karaktervolle Soesterkwartier vind je aan de Larixstraat 67 dit unieke appartement van circa 76 m², gelegen in het voormalige schoolgebouw “De Larix”.
Het pand is in 2013 volledig getransformeerd tot een kleinschalig wooncomplex met 18 appartementen, elk met een eigen indeling, veel licht en een warme, huiselijke sfeer.

Ligging

De locatie is perfect: rustig, maar toch dichtbij alles wat Amersfoort te bieden heeft.
Binnen enkele minuten wandel of fiets je naar de gezellige binnenstad, het Eemkwartier en het Centraal Station. Ook winkels, scholen, sportvoorzieningen en gezellige horeca liggen in de buurt.
Voor ontspanning en natuur kun je terecht in Bos Birkhoven, het Dierenpark Amersfoort of het Bosbad. En met de A1 en A28 om de hoek zijn steden als Utrecht, Amsterdam en Zwolle uitstekend bereikbaar.

Indeling

Via de gezamenlijke entree kom je binnen in dit verrassend ruime appartement.
De lichte woonkamer met hoge plafonds en grote ramen zorgt voor een aangenaam ruimtelijk gevoel. De open keuken vormt het hart van de woning en biedt voldoende plek voor een gezellige eethoek.

Op de verdieping bevindt zich een ruime slaapkamer met prettige lichtinval en een moderne badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafel, een fijne plek om te ontspannen na een lange dag.

Daarnaast beschikt het appartement over een royale kelderruimte, ideaal als berging, werkruimte of hobbykamer.

Aan de achterzijde bevindt zich een fraaie, gezamenlijke binnentuin waar bewoners kunnen genieten van het groen, de zon en het rustige karakter van deze bijzondere woonplek. Parkeren kan op eigen terrein, en er is een gezamenlijke fietsenberging aanwezig.

Bijzonderheden:

– Woonoppervlakte circa 76 m²
– Gelegen in karakteristiek voormalig schoolgebouw
– Moderne badkamer met ligbad, douche en toilet
– Ruime kelderruimte (hobby/werk/opslag)
– Gezamenlijke binnentuin met groen en zitplekken
– Veel lichtinval en hoge plafonds
– VvE-bijdrage circa € 153,- per maand
– Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing
– Projectnotaris aangewezen
– Oplevering in overleg
– Parkeren op eigen terrein
– Centrale ligging nabij centrum, station en uitvalswegen

Kortom: een bijzonder appartement met karakter, ruimte, een moderne badkamer en een fijne ligging in één van de meest geliefde wijken van Amersfoort. Hier woon je sfeervol, rustig én dicht bij alles wat de stad te bieden heeft.

Kom je kijken? Wij laten je Larixstraat 67 graag zien!

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Aangeboden sinds
28 oktober 2025
Status
Onder bod
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Appartement, portiekflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1956
Ligging
In woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
76 m²
Inhoud
273 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, ligbad, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Glasvezel kabel, natuurlijke ventilatie, tv kabel, zonnepanelen

Energie

Energielabel
A
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Amersfoort D 11757
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
AMF00-D-11757

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein, openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Overige media

Kaart

Op 5 minuten loopafstand Op 5 minuten fietsafstand